فروش ژل افزايش قد
لژ افزايش قد

 قالب فلزي بتن كلمات كليدي: قالب فلزي بتن-داربست مدولار كلمه كليدي اصلي: قالب هاي فلزي بتن چكيده: قالب هاي فلزي بتن و تجهيزات قالب بندي بدليل كارايي خوب ، جايگزين مناسبي براي چوب و تخته و … مي باشد . قالب هاي فلزي بتن در برابر فشار مقاومت بالايي دارد . عنوان: مزاياي كاربرد قالب فلزي بتن و انواع آن متن:

قالب هاي فلزي بتن، نگهدارنده هاي موقت يا ثابت با شكل و فرم مختلف براي بتن تازه هستندقالب فلزي بتن ، بخش عمده اي از مخارج ساخت و اجراي اجزاي بتني ساختمان هاي بتني را به خود اختصاص مي دهد . استفاده از قالب هاي فلزي بتن از رايج ترين قالب هايي مي باشد كه در پروژه ها از آن بهره مي برند . (تصوير 1)

دليل محبوبيت قالب هاي فلزي بتن نسبت به ساير قالب ها

اگرچه وزن و هزينه اوليه خريد اين قالب هاي فلزي بتن ، بالاتر از ساير قالب ها مي باشد اما بدلايل متعددي ، پيمانكاران راغب خريد اين محصول ساختماني در سازه هاي بتني هستندجنس قالب هاي فلزي بتن يكي از اين دلايل است كه استحكام ، مقاومت و ماندگاري زيادي نسبت به ساير قالب ها دارد . همچنين در احجام زياد و ابعاد كم ، مقرون به صرفه ترين قالب ، قالب فلزي مي باشد .

قالب هاي فلزي بتن به علت تحمل وزن زياد در پروژه هاي عمراني بزرگ مورد استفاده قرار مي گيرند .  عدم چسبندگي بتن به بدنه قالب در قالب فلزي بتن يكي ديگر از مزاياي اين قالب مي باشد كه عدم چسبندگي بتن از خوردگي و مستهلك شدن قالب مي كاهداستفاده از قالب فلزي مدولار بدليل تنوع اندازه و ابعاد در قسمت هاي مختلف ساختماني نظير تير ، ستون ، ديوار و .. كاربرد فراواني دارد . همچنين قالب هاي فلزي بتن بدليل برخورداري از اتصالات خاص و سهولت در اجرا و جمع آوري آن ، داراي سرعت عمل بالايي نسبت به ساير قالب ها مي باشد .

 

 انواع قالب فلزي بتن كه در اجراي اجزاي بتني متداول مي باشد :

اين قالبها انواع مختلفي دارند كه هر كدام در موردي خاص استفاده مي شود، از اين دست مي توان به قالب فلزي تير و دال ، قالب فلزي ديوار ، قالب فلزي ديوار طرح دار ، قالب فلزي ديوار مدور ، قالب فلزي ستون ، قالب فلزي فونداسيون ، قالب فلزي ستون گرد اشاره كرد.

كاربرد داربست مدولار

از داربست مدولار به ويژه درمهار قالب هاي فلزي در سقف و تير بدليل استفاده آن در ارتفاع مي توان بهره برد كه انواع مختلفي دارد : (تصوير 3)

داربست مدولار مثلثي

اين نوع داربست ها از فريم‌هاي مثلثي شكل تشكيل شده‌اند و به سهولت نصب مي گردد زيرا بصورت نر و ماده به يكديگر متصل مي شوند . به همين دليل ساده ترين عملكرد را دارا مي باشند . يكي از مزيتهاي اين نوع داربست عدم احتياج به نيروي كار متخصص است .(تصوير 2)

داربست مدولار چكشي

اين نوع داربست به دليل سهولت اجرايي و قابليت جابجايي آن ، استفاده فراواني به خصوص در اجراي سقف هاي بزرگ دارد . اين داربست ها از پايه‌هاي قائم و مهارهاي افقي در اندازه‌هاي مختلف تشكيل شده است . اتصالات اين نوع داربست شامل پاشنه ، مهار هاي ضلعي و قطري ، پيچ تنظيم و پين داربست مي باشد . (تصوير 4)

 

 قالب فلزي بتن http://fidarfoolad.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۶:۴۲ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]
قيمت : 26,000 تومان 19,800 تومان

در زندگي دوران كنوني با توجه به تحولات مختلف در همه زمينه ها از جمله تحول در نوع تغذيه و ماشيني شدن زندگي، ما شاهد تحولاتي در زمينه وضعيت جسمي خودمان هستيم. از جمله افزايش وزن و چاقي و يا كوتاه شدن متوسط قد در اغلب جوامع. براي رفع مشكلات اين گونه تغييرات هم علم پزشكي و علم تغذيه به فكر راه چاره افتاده اند. از جمله رژيم هاي غذايي خاص را تجويز مي كنند و يا ورزش هاي خاص را توصيه مي كنند تا از اين مشكلات بتوان رهايي يافت. يكي از اين مشكلات كه در اين مقاله موضوع مورد بحث ما است، افزايش دادن قد است. اما آيا شما از عوامل موثر بر ميزان قد اطلاع كافي دارد؟ در ادامه همراهي مان كنيد تا به اين پرسش و پاسخ براي روش هاي نوين افزايش دهنده قد هم اشاره كنيم.

دوستاني كه مي خواهند محصول ژل افزايش قد در مشهد را همين الان تهيه نمايند بروي دكمه هاي زير كليك كنند :

تهيه محصول ژل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

تهيه محصول ژل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد تلفني نيز مي توانيد با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس حاصل فرماييد.

 

 

ژل افزايش قد در مشهد

كدام دسته عوامل بر ميزان قد يك فرد اثرگذار هستند؟

در پاسخ به اين سوال بايد به موارد متعددي اشاره كرد؛ از جمله هر فردي مي بايست از ميزان كافي خواب برخوردار باشد تا ترشح هورمون هايش به خوبي صورت گيرند، در حقيقت براي عملكرد خوب هورمون هاي رشد، داشتن خواب به ميزان كافي يك امر ضروري است. اگر از آن دسته افرادي هستيد كه كم مي خوابيد، خوب است بدانيد كه نداشتن خواب كافي مي تواند ميزان هورمون رشدي كه بدن توليد مي كند را پايين اورد كه اولين نتيجه آن را در كاهش قد مي بينيم.

هورمون هاي رشد در انسان چه هستند و چگونه عمل مي كنند؟

در مورد اين سوال بايد بدانيد كه هورمون رشد انسان يك ماده اي است كه بواسطه ساختارش كه شبيه به نخود است و در عمق مغز درست پشت چشم ها قرار گرفته است، توليد مي شود. اين ماده به طور معمول در ساعات اوليه خواب و بعد از ورزش در بدن توليد مي شود. بواسطه عملكرد اين هورمون ها در بدن، تحريك و تقويت رشد در بدن انسان تا اتمام دوران بلوغ صورت مي گيرد.

دوستاني كه مايل به خريد ژل افزايش قد در مشهد و شهرهاي اطراف و استان خراسان هستند مي توانند با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمايند.

آيا مصرف هورمون مصنوعي رشد باعث بلندتر شدن قد مي شود؟

يكي از روشهاي مصنوعي براي افزايش دادن قد، مصرف اين هورمون ها است. اما بايد اين نكته را بدانيد كه مصرف هورمون رشد فقط طي سالهاي شكل گيري داراي اثر هستند. دقت داشته باشيد كه مصرف بيش از حد اين محصولات، به صورت مصنوعي باعث رشد غيرطبيعي و نامناسب در فرد مصرف كننده مي شود. پس اگر در نظر داريد از اين محصولات استفاده كنيد، سعي كنيد زير نظر متخصص اين كار را انجام دهيد.

به اين هشدار هم توجه كافي داشته باشيد كه هيچ دارويي وجود ندارد كه منجر به افزايش قد پس از سنين بلوغ شود، در عين حال محصولات فراواني در بازار ادعايي هايي دارند مبني بر اينكه مي توانند افزايش قد را به دنبال داشته باشند، اما واقعيت آن است كه در اكثر موارد، هيچ سند و مدرك علمي ندارند و فاقد اعتبارند و بنابراين در مصرف آنها مي بايست دقت لازم را داشت.

 

تهيه محصول ژل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

تهيه محصول ژل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد تلفني نيز مي توانيد با شماره تلفن ۰۹۳۶۱۶۳۳۰۱۰ تماس حاصل فرماييد.

 

 

خريد ژل افزايش قد در مشهد

 

براي افزايش قد چه ورزش هايي مناسب هستند؟

تمرينات كششي بهترين گزينه براي افزايش دادن قد هستند كه مي توانيد آنها را مد نظر داشته باشيد. در واقع اين يك نكته نويد دهنده است كه برخي تمرينات كششي به افزايش قد در دوران بلوغ كمك زيادي مي كند. پس از گذشت سنين بلوغ، اين نوع تمرينات فقط به اصلاح فرم و شكل ظاهري بدن افراد بزرگسال كمك مي كنند. به عنوان مثال در بسياري از افراد داشتن قوز پشت باعث مي شود قد آن فرد كوتاه نشان داده شود كه با انجام ورزش ها و تمرينات كششي اين نوع مشكلات برطرف مي شود.

اين نكته مهم را هم مد نظر داشته باشيد كه در كنار انجام اينگونه ورزش ها، تنفس صحيح باعث مي شود اكسيژن لازم جهت رشد به بدن وارد شود، و وجود اكسيژن لازم در خون باعث گردش خون سالم و بهبود عملكرد رشدي در بدن مي شود.

ساير روشهاي افزايش قد چه هستند؟

اگر از عهده انجام ورزش ها و تمرينات كششي براي افزايش قدتان نيستنيد و يا نمي توانيد از يك رژيم غذايي خاص بهره بگيريد، بايد به روشهاي ديگر براي رسيدن به هدف خود در زمينه قد بلند شدن فكر كنيد. از جمله اين روشها، عمل هاي جراحي زيبايي هستند كه با افزايش قد پاها مي تواند تا چندين سانتيمتر قد يك فرد را بلندتر كنند.در مورد اين گونه عمل هاي جراحي اين هم ناگفته نماند كه انجام اين عملهاي جراحي زيبايي هزينه بر است و البته با درد بسيار همراه هستند و صد در صد با عوارض جانبي هم همراه مي باشند.

در كنار اين روشهاي پر هزينه و خطرناك روشهاي ديگر كه با كمترين هزيمه همراه هستند و بهترين بازدهي را دارند هم وجود دارند. از جمله استفاده از كفي ژله اي است.

اگر مي خواهيد در مورد كفي ژله اي كفش اطلاعات بيشتري به دست آوريد، بايد بدانيد كه با استفاده از كفي ژله اي افزايش دادن قد شما با راحت ترين روش ممكن مي توانيد به قد دلخواه خود برسيد.

اگر قصد خريد كفي ژله اي افزايش قد را داريد و مي خواهيد بدانيد چگونه مورد استفاده قرار مي گيرند، بايد گفت كه اين كفي ها در كف كفش قرار ميگيرند و باعث مي شوند تا بطور نامرئي قد شما بلندتر از حد معمول به نظر برسد و اينگونه به هدف تان مي رسيد.

شما با استفاده از كفي ژله اي افزايش قد مي توانيد بلند قد شدن در حد ۱ الي ۵ سانتيمتر را تجربه كنيد. اين محصول فوق العاده مقاوم، راحت و شيك است و در ضمن با تمام كفش ها و سايزهاي موجود در بازار هم سازگاري دارد. و همه خانمها و آقاياني كه دغدغه افزايش قامت خود را دارند به راحتي مي توانند از آنها استفاده كنند و بدون استفاده از داروهاي مخرب شيميايي قدتان بلند و رعنا شود.

در حقيقت استفاده از اين كفي ها حكم فرمول جادويي براي بلند قد شدن را دارند و نكته بسيار مثبت آنها هم مناسب بودن اين محصول براي همه سنين و براي زنان و مردان است.

در نهايت اگر تصميم به استفاده از اينگونه محصولات را داريد، و نگران عوارض جانبي شان هستيد، بايد بگوييم كه اين كفي ها براي هدف افزايش و كشيدگي قد ضد حساسيت هستند و به نحوي متناسب با اورگونومي پا ساخته شده اند؛ پس جاي نگراني نيست و با خيال راحت به صورت خريد اينترنتي و يا خريد از فروشگاههاي معتبر اقدام به تهيه اين نوع كفي ها كنيد تا تجربه اي لذت بخش از داشتن قدي زيبا و بلند را داشته باشيد.
ژل افزايش قد سيلكوني , ژل سليكوني افزايش قد , لژهاي افزايش قد , ژل افزايش قد در تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۲۸:۵۳ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

ژل افزايش قد در اصفهان

از اصول مهم جذابيت و جذاب بودن، داشتن قد بلند است. براي داشتن قد بلند روشهاي مختلفي وجود دارد كه افراد كوتاه قد از آنها استفاده مطلوب مي كنند. مثلا ژل افزايش قد ارزان يكي از اين روشها است كه در بازار محصولات افزايش قد جايگاهي خاص دارد و به جهت اينكه قد را تا حدود ۵ سانت افزايش مي دهد و عوارض جانبي هم ندارد، از سوي افراد داراي مشكل كوتاهي قد بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد.
در بازار برندهاي مختلفي از ژل براي افزايش دادن قد وجود دارد كه قيمت هاي مختلفي دارند و البته ما به شما خريد ژل افزايش قد ارزان را پيشنهاد مي كنيم كه تهيه كنيد. ناگفته نماند كه در زمان انتخاب لژ مخفي افزايش قد حواستان به كيفيت آن محصول باشد. كيفيت اين محصول بسيار مهم است چرا كه اگر از جنس مناسب تهيه نشده باشد، باعث مي شود كه مشكلاتي براي راه رفتن و كمرتان به وجود آيد.
اصول اساسي براي داشتن قامت راست و كشيده

عزيزاني كه قصد دارند براي خريد ژل افزايش قد در اصفهان اقدام نمايند مي توانند به يكي زا روش هاي زير براي تهيه اين محصول در سايت اقدام كنند :

خريد ژل افزايش قد در اصفهان مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

خريد لژ افزايش قد مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد ژل طبي افزايش قد با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگيريد.

ژل افزايش شد در اصفهان

در موقع نشستن و راه رفتن بدنتان را صاف نگه داريد؛ اين تاكيد را از اين رو داريم كه افراد زيادي عادت دارند زمان نشستن در پشت كامپيوتر يا زماني كه از گجت‌هايي مثل گوشي تلفن استفاده مي‌كنند به صورت اصولي نمي نشينند و به اصطلاح بد مي نشينند. اين عادات نامناسب در طول زمان سبب خم شدن ستون فقرات مي‌شود كه در نتيجه اين حالت خميدگي روي قد شما اثر مي گذارد و سبب مي‌شود كوتاه‌تر از آنچه كه واقعا هستيد به نظر برسيد.
چنانچه تا كنون بد نشسته ايد، نگران نباشيد. نرمش‌هاي كششي زيادي وجود دارند كه مي‌توانند آسيبي كه عادت‌هاي بد هنگام نشستن به ستون فقرات شما وارد كرده‌اند را براي شما جبران كنند. در مورد اينكه چه نرمش‌هايي براي شما مناسب هستند به ميزان غيرعادي شدن ستون فقرات شما بستگي دارد. البته بايد اين ورزش ها و نرمش ها را زير نظر متخصص ورزش انجام دهيد تا تبعات بعدي را براي شما به همراه نداشته باشند.

 

خريد ژل افزايش قد در اصفهان مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

خريد ژل طبي افزايش قد betall اصل مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد تلفني ژل طبي افزايش قد با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگيريد.

خريد ژل افزايش قد در اصفهان
در ابتدا،‌ زمان راه‌رفتن هميشه شانه‌ها را عقب نگه داريد و چانه را بالا ببريد. اگر از رايانه و لپ تاپ يا گجت‌هاي دستي مثل تبلت‌ها و گوشي‌هاي هوشمند روزانه زياد استفاده مي‌كنيد، سعي كنيد مدت زمان استفاده‌تان را كم كنيد. يا اگر چنانچه به استفاده طولاني‌مدت از اين وسايل عادت داريد، به طور مكرر زنگ استراحتي را براي خود در نظر بگيريد. خستگي مفرط نشات گرفته از استفاده اين وسايل، باعث مي‌شود در حالت‌هاي بدي بنشينيد كه به گردن يا ستون فقرات‌ شما فشار مي‌آورد. به علاوه بايد ارگونومي مناسب استفاده از اين وسايل را ياد بگيريد.
پس در كنار استفاده از ژل هاي افزايش دهنده ميزان قد، شما از روش درست نشستن و درست راه رفتن هم بهره بگيريد و خواب و استراحت لازم را هم داشته باشيد تا بتوانيد قد كشيده اي داشته باشيد و با اعتماد به نفس در همه جا حضور يابيد.

 

لژهاي افزايش قد ,لژ مخفي كفش ,خريد لژ مخفي كفش ,ژل طبي افزايش قد در داروخانه ها ,خريد اينترنتي ژل افزايش قد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۱:۳۹ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

ژل افزايش قد در تبريز

قد بلند داشتن، يكي از ويژگيهاي اساسي براي جذابيت است كه ملاك اساسي براي جذاب بودن خانمها و آقايان است و برخي به صورت ارثي از اين موهبت برخوردارند و برخي بنا به علل ارثي و يا علل محيطي داراي قدي كوتاه هستند. اين دسته از افراد به دنبال روشهاي افزايش قد خود هستند كه برخي از روشها حالت طبيعي دارند و برخي از روشها به صورت غير طبيعي مي توانند افزايش قد را براي اين دسته از افراد به ارمغان بياورند. از جمله اين روشها، استفاده از كفي ژله اي است. با استفاده از اين محصول شما مي توانيد به ساده ترين روش ممكن قدتان را بلند كنيد.
ژل افزايش قد يكي از روشهايي است كه در حدود ۵ سانت مي تواند بر قدتان بيافزايد. به عبارتي شما مي توانيد با خريد ژل سليكوني افزايش قد به ساده ترين روش ممكن قد خود را بلند و زيبا كنيد.
اگر شما از ژل افزايش قد سيلكوني براي افزايش ميزان قدتان استفاده كنيد، چون صورت نامرئي دارند كسي متوجه استفاده شما نمي شود و شما با پرداخت كمترين هزينه و با سريع ترين روش ممكن قد بلندي خواهيد داشت.

براي تهيه محصول ژل افزايش قد در تبريز و استان هاي اذربايجان غربي و شرقي مي توانيد به يكي از روش هاي زير اقدام نماييد :

خريد ژل افزايش قد در تبريز مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان

 

خريد ژل سيليكوني مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان

براي خريد تلفني ژل افزايش دهنده قد با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگيريد.

ژل افزايش قد در تبريز

 

كدام ورزش ها براي داشتن قد بلند مناسب هستند؟
ورزش كردن منظم اگر توام با رژيم غذايي مناسب و خواب كافي باشد اطمينان داشته باشيد به بلندتر شدن قد شما كمك مي‌كند. در ادامه اين مطلب برخي از بهترين ورزش‌هايي كه مي‌توانند به افزايش قد شما كمك كنند را مورد معرفي قرار داده ايم:
براي افزايش قد شنا كنيد
ورزش شنا يكي از بهترين ورزش‌هايي است كه مي‌تواند كمك مطلوبي به بلندتر شدن قد شما كند. شنا باعث كشيدگي ماهيچه‌ها مي‌شود و اگر از دوران كودكي شنا كنيد، در رسيدن شما به قد مناسب كمك فراواني مي كند. اگر مي خواهيد بدانيد ميزان اثرگذاري شنا براي افزايش قد چقدر بايد باشد،‌ مي بايست حداقل ۲ ساعت در روز و ۴ تا ۵ روز در هفته شنا كنيد.
براي افزايش قد بارفيكس كنيد
ساختار ورزش بارفيكس كه آويزان شدن از يك ميله افقي با بازوهاي كشيده است بهترين روش براي در افزايش قد است. براي استفاده حداكثري از اين روش براي افزايش قد حداقل ۱۰ ثانيه در وضعيت يكسان آويزان بمانيد و بعد چندين مرتبه اين حركت را تكرار كنيد. تا در افزايش ميزان قدتان اثرگذار باشد.

خريد ژل افزايش قد در تبريز
شيوه بهتر هم آن است كه پاهايتان را جمع كنيد و چيزي در حدود چند ثانيه در حالتي موازي با زمين نگه‌ داريد. چنانچه بخواهيد اين ورزش اثر مثبتي روي افزايش ميزان قد شما داشته باشد مي بايست اين نرمش را چندين بار در هفته انجام گيرد.
براي افزايش وزن طناب بازي كنيد
ورزش طناب بازي را همه ما مي دانيم كه يك ورزش ساده است كه به وسايل چندان گران قيمت و پيشرفته نياز ندارد و بايد بدانيد كه اين ورزش يك بازي كودكانه نيست و يك ورزشي عالي براي افزايش قد محسوب مي شود.
طناب بازي اصول خاص خود را دارد يعني در هنگام انجام اين بازي مي بايست بدن‌تان به حالت صاف قرار گرفته و در نتيجه كمر و ستون فقراتتان كشيده مي‌شود و به اين ترتيب بر قد شما اثر مثبت دارد.
پس ورزش كردن، تغذيه مناسب و استفاده از محصولاتي نظير پاشنه افزايش قد بهترين راهكارها براي افزايش قد است.

ژل افزايش دهنده ي قد ,ژل بيتال ,خريد ژل افزايش قد ,ژل افزايش قد اصل ,ژل افزايش قد بيتال


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۳۷:۲۱ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

ژل افزايش قد در مشهد

قد بلند يكي از مهمترين فاكتورها براي جذابيت است كه اين عامل هم براي آقايان و هم براي خانمها مهم است؛ كه برخي به صورت ارثي و مادرزادي قد بلند هستند و بنابراين در جرگه خوش تيپ ها قرار مي گيرند. اما برخي ديگر ذاتا قد كوتاه هستند و بايد براي رسيدن به جذابيت روشهاي رفع قد كوتاهي را امتحان كنند. در بازار محصولات افزايش دهنده قد، روشهاي زيادي براي رفع اين مشكل وجود داردد كه در دو گروه اين روشها قابل تقسيم هستند: روشهاي طبيعي براي افزايش دادن ميزان قد و روشهاي غير طبيعي افزايش دهنده طول قد.
هر كدام از اين روشها داراي شاخه هاي خاص خود هستند كه افراد داراي مشكل قد كوتاهي، بايد بنا به شرايط خاص خود از ميان آنها برخي را انتخاب كنند و مورد استفاده قرار هند تا بتوانند مشكل خود را برطرف كنند.

علاقه مندان به خريد ژل افزايش قد در مشهد و شهر هاي اطراف مي توانند به يكي از روش هاي زير عمل نمايند :

تهيه محصول  ژل افزايش قد در مشهد و شهرهاي اطراف مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي تهيه پاشنه مخفي افزايش قد مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگيريد.

ژل افزايش قد در مشهد

بنا به اينكه روشهاي غير طبيعي كه ارتباطي با خورد و خوراك، ورزش و امثالهم ندارند، در زمينه رفع مشكل قد كوتاهي بيشتر مركز توجه و انتخاب هستند و ما هم در اين مقاله مركز توجه خود را بر اين دسته روشها مي گذاريم و در مورد كفي ژله اي كفش براي شما صحبت مي كنيم. اين محصول يكي از پرطرفدارترين محصولات براي رفع مشكل افراد كوتاه قد است كه بهترين عملكرد را دارد.
شما با استفاده از پاشنه افزايش قد مي توانيد به ساده ترين روش ممكن و بدون تحمل درد قدتان را در حد ۵ سانت افزايش دهيد.
پس از اينكه شما خريد پاشنه افزايش قد را انجام داديد، اين محصول را به راحتي در كفش خود قرار داده و از آن استفاده كنيد.
نكته مثبت اين محصول آن است كه شما ديگر نيازي به پوشيدن كفش پاشنه بلند نداريد، و نيازي به تحمل عوارض جانبي پوشيدن اين كفش ها نداريد. شما با انتخاب يك مدل كفش راحت و قرار دادن اين پاشنه در آن، بدون اينكه مشكلي در راه رفتن تان پيش بيايد، و بدون اينكه كسي متوجه استفاده شما از اين محصول شوند، قدتان كشيده مي شود و به جذابيت مي رسيد.

 

تهيه محصول  ژل افزايش قد در مشهد و شهرهاي اطراف مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي تهيه پاشنه افزايش قد مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان بروي دكمه زير كليك نماييد :

براي خريد تلفني كفي ژله اي افزايش قد با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس بگيريد.

خريد ژل افزايش قد در مشهد

چه كار كنيم تا قدمان به طور طبيعي افزايش يابد؟
در وهله اول شما مي بايست، از رژيم غذايي مناسبي برخوردار باشيد و از انواع مواد خوراكي مغذي استفاده مطلوب داشته باشيد. مثلا براي انرژي بخشيدن به سلول‌ها بدن به كربوهيدارت‌ها احتياج دارد. اين نكته را هم بدانيد كه مصرف مواد پروتئين دار به ميزان كافي هم لازم است تا بدن‌ شما به اصطلاح آجر كافي براي بالا بردن ساختمان قامت شما داشته باشد. اما اگر بنا به به هر دليلي شما قادر نيستيد مواد غذايي لازم براي رشد خود را از طريق غذا دريافت كنيد، پيشنهاد مي كنيم كه به سراغ مواد دارويي مكمل برويد. البته تاكيد داريم اين كار را زير نظر متحصصين اين امر به انجام برسانيد تا دچار تبعات منفي آن نشويد و سلامتي تان به خاطر افزايش قد به خطر نيفتد.
ناگفته نماند اگر شما از انواع مكمل ها براي رشد قدي خود استفاده كنيد، استفاده از پاشنه مخفي براي افزايش دادن قد خود هم مشكلي ايجاد نمي كند. به عبارتي روند مكمل خوردن طول مي كشد تا قد را افزايش دهند، اما اين پاشنه ها، در سريع ترين روش ممكن قد را افزايش مي دهند.

 

 

خريد پاشنه افزايش قد ,پاشنه ژله اي افزايش قد ,خريد پاشنه مخفي ,كفي ژله اي ,خريد كفي ژله اي افزايش قد ,پاشنه مخفي ژله اي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۴:۱۹ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

ژل افزايش قد در تهران و كرج

شايد اولين راهكار براي قد بلند شدن بخصوص براي خانمها، پوشيدن كفش پاشنه بلند باشد، كه بسياري از افرادي كه از مشكل كوتاهي قد رنج مي برند از اين روش براي حل مشكل خود استفاده مي كنند. البته هر كسي كه از اين روش براي بلند قد شدن استفاده مي كند تبعات آن براي سلامت خود را هم پذيرفته است. خوب مي دانيد كه كفش هاي پاشنه بلند براي ستون مهره ها و كمر عوارض جبران ناپذيري به همراه دارند. اما ما در اين مطلب براي شما در مورد روشي ديگر براي افزايش ميزان قد صحبت كرده ايم و آن مربوط مي شود به استفاده از ژل افزايش دهنده قد كه هم براي مردان و هم براي زنان قابل استفاده است.

 

ژل افزايش قد بيتال به راحتي قابل استفاده است و چون در كفش قرار مي گيرد براي اطرافيان قابل رويت نيست و از اين رو پاشنه مخفي ژله اي در بين زنان و مردان از طرفداران زيادي برخوردار است.
اگر دوست داريد بدون پرداخت هزينه آنچناني و بدون تحمل درد چيزي در حدود ۵ سانت بر قد خود بيافزايد، ما به شما خريد ژل افزايش قد اصل را پيشنهاد مي كنيم. شما با استفاده از اين روش به سريع ترين روش ممكن مي توانيد قدتان را بلند كنيد و در ميهماني ها و مجالس با اعتماد به نفس و كاملا جذاب حضور يابيد.

علقه مندان به خريد ژل افزايش قد در تهران و كرج و شهر هاي اطراف مي توانند به يكي از روش هاي زير اقدام نمايند :

براي خريد ژل افزايش قد در كرج و تهران مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان بروي دكمه خري پستي در زير كليك نماييد :

براي خريد ژل افزايش قد در تهران و كرج مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

براي خريد تلفني با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرماييد.

ژل افزايش قد در تهران

 

قوانيني كلي براي افزايش قد
زمانبندي غذايي خوب يك نكته حائز اهميت است كه بايد براي خود و كودكان كه در حال رشد هستند آن را در نظر بگيريد تا بتوانيد به روش كاملا طبيعي قدتان را افزايش دهيد.
در اين مورد بايد گفت كه قانون كلي آن است كه مي بايست سه وعده‌ي غذايي متعادل در طول روز مورد مصرف قرار دهيد. به اين نكته هم دقت داشته باشيد كه خوردن ميان ‌وعده‌هاي سالم بين اين وعده‌هاي اصلي غذايي هم باعث فعال شدن متابوليسم بدن شما مي شود و رشد سالم شما را بهبود مي‌دهد كه در نتيجه باعث مي شود قدتان بلند شود.
براي اينكه به روش طبيعي قد خود را بلند و زيبا كنيد، ورزش كردن را فراموش نكنيد. تاكيد ما بر ورزش هاي است كه تمرگزشان بر پاها و ستون مهره ها است كه باعث مي شوند حجم غضروف بين مهره ها افزايش يابد و در نتيجه با روش صحيح نشستن و راه رفتن، قد بلند و كشيده به نظر برسيد.
در واقع ورزش منظم يا انجام ورزش مورد علاقه‌تان يكي از بهترين شيوه ها براي افزايش قد است. كودكان و نوجوانان هميشه مورد تشويق قرار مي گيرند كه از نظر فيزيكي فعاليت داشته باشند چرا كه اين كار باعث بهبود رشد مي‌شود كه تاثير بسزايي بر ميزان قد شما دارد. اهميت ورزش كردن به حدي است كه حتي اگر سن شما از ۱۸ سال گذشته باشد، و تا زماني كه در ميانه‌ي دهه سوم زندگي، يعني تقريبا تا ۲۵ سالگي، هستيد مي‌توانيد با ورزش كردن مرتب و منظم چند سانتي‌متر به قد خود اضافه كنيد.

 

براي خريد ژل افزايش قد در كرج و تهران مدل ايراني با قيمت ۱۹۸۰۰ تومان بروي دكمه خري پستي در زير كليك نماييد :

براي خريد ژل افزايش قد در تهران و كرج مدل خارجي با قيمت ۲۴۸۰۰ تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد :

براي خريد تلفني ژل سيليكوني  با شماره ۰۹۳۵۹۴۸۲۳۲۴ تماس حاصل فرماييد.

ژل افزايش قد در كرج

دليل علمي اينكه فعاليت فيزيكي و ورزش به رشد استخوان ها كمك مي‌كند ساده است: اين را بدانيد كه هرچه بدن فعاليت داشته باشد مواد غذايي بيشتري جذب مي‌كند و در نتيجه افزايش دريافتي مواد غذايي هم به معناي رشد استخوان ها است كه در نهايت افزايش قد را به دنبال دارد. علاوه بر اين، ورزش كردن منظم به تحريك هورمون‌هاي رشد در بدن هم كمك مي‌كند.
ذكر اين نكته هم بسيار داراي اهميت است كه داشتن فعاليت ورزشي و فعاليت جسمي، داشتن رژيم غذايي مناسب هر دو براي افزايش قد بسيار مناسب هستند اما بايد به داشتن خواب و استراحت كافي هم توجه لازم را داشت بويژه خواب كافي شبانه. سعي كنيد شب ها زود بخوابيد تا بدن شما بتواند هورمون هاي رشد را به موقع ترشح كند و رشد لازم را داشته باشيد.

 

ژل افزايش دهنده ي قد ,ژل بيتال,ژل افزايش قد,خريد ژل افزايش قد,ژل افزايش قد سيلكوني,ژل سليكوني افزايش قد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۳۸:۱۵ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

رشد آدمي بيشتر از آنچه فكر مي‌كنيم به طول مي‌انجامد.
در كودكي آرزو مي‌كرديم زود بزرگ شويم و وقتي كه ۲۱ ساله شديم فكر مي‌كرديم رشد كامل كرده‌ايم.
اما تحقيقات كنوني نشان مي‌دهد كه آدمي ممكن است حتي تا سال‌هاي ۵۰ سالگي و بالاتر نيز رشد كند.
اين اعتقاد قديمي كه آدمي به سن ۲۱ سالگي رسيد و از هر حيث بالغ شده ديگر يك افسانه تلقي مي‌شود. بدن ما در اين سن و سال ممكن است كه به كمال رشد خود برسد ولي تحقيقات جديد نشان مي‌دهد كه آدمي در تمام دوران عمر خود از لحاظ عقلي و عاطفي تكامل پيدا مي‌كند و اين دوره تكاملي ممكن است تا زماني كه ما زنده هستيم ادامه يابد.
روانكاو راجر گولد، اين حقيقت را مردود مي‌داند كه آدمي پس از رسيدن به سن بلوغ ديگر رشد نمي‌كند.


آدمي نيز تا سن بلوغ كامل، همه گونه رشد عقلي و عاطفي كرده و ديگر رشدي نخواهد كرد. در حالي كه كودكان مدام در حال تغيير هستند و آدم بالغ فقط پير مي‌شود.
در تحقيقاتي كه به وسيله دو تن از مشهورترين دانشمندان انسان شناسي مانند دانيل لوينسن و جورج وايلانت به دست آمده، اين دو تن پيش‌بيني مي‌كنند روزي خواهد آمد كه ۳۰ سالگي و ۵۰ سالگي همانند سال‌هاي شيطنت‌آميز ۲ سالگي و سال‌هاي پر سر و صداي ۹ سالگي دوران رشد و تحرك به شما خواهد آمد.
بسياري از روانشناسان هنوز عقيده دارند كه در ۲۱ سالگي رشد عقلي متوقف مي‌شود. البته به دوران بحراني سال‌هاي اواسط عمر اشاره شده ولي تا اين اواخر هيچ كس در مراحلي كه سال‌هاي بلوغ را به هم متصل مي‌كند كاوش نكرده است.
ژل افزايش قد سيلكوني , ژل سليكوني افزايش قد , لژهاي افزايش قد , ژل افزايش قد در تهران

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۷:۰۴:۳۰ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

 

 

شما ابتدا محصولتان را دريافت خواهيد كرد و سپس وجه كالا را به ما خواهيد داد.

امكان خريد تلفني و خريد پستي و خريد نقدي نيز در سايت مهيا شده است.

حق انتخاب با شما است كه كالايي تقلبي را با قيمت پايين تر تهيه كنيد و يا به دنبال محصول اصلي با كيفيت بالا باشيد

محصول ژل طبي افزايش قد ايراني با حداكثر افزايش 5 سانتيمتر قد و كيفيت متوسط با قيمت 19800 تومان.

 

خريد پاشنه افزايش قد خارجي بسيار مرغوب با حداكثر افزايش قد 5 سانتيمتر و كيفيت بسيار بالا با قيمت 24800 تومان.

 

 

 

خريد پاشنه افزايش قد
 

در مورد ژل افزايش قد بيشتر بدانيد

 

در مورد ژل افزايش قد بيشتر بدانيد :

يكي از مهمترين دغدغه هايي كه اكثر جوان ها گرفتار آن هستند مشكل كوتاهي قد است . براي برطرف كردن اين مشكل مي توان روش ها  و راهكار هاي مختلفي را ارائه داد كه از جمله آنها استفاده از انواع قرص ها و داروهاي شيميايي و همچنين انجام عمل هاي جراحي از اين نوع روش ها محسوب مي گردند. اما به واقع براي رسيدن به قد و قامت دلخواه نمي توان به داروهاي شيمايي روي آورد و يا تن به عمل هاي سنگين جراحي داد. در واقع براي رفع اين مشكل اگر بخواهيم سريع ترين و كم  هزينه ترين راه را پيشنهاد كنيم مي توان محصول پاشنه ژله اي افزايش قد را معرفي كرد. اين محصول در قالب چند لايه سليكوني كه بروي هم قرار مي گرند طراحي شده و براحتي مي تواند براي شما به ميزان حداكثر 5 سانتيمتر افزايش قد را به همراه داشته باشد.

شما براي خريد پاشنه مخفي در هر كجاي كشور كه باشيد تنها كافيست تا بروي دكمه خريد پستي كه در بالا نيز به صورت كامل توضيح داديم كليك نماييد و سفارش خود را به صورت انلاين ثبت كنيد و در كمتر از چند روز آنرا درب منزل خود دريافت و سپس وجه كالا را به مامور پست بپردازيد.محصول پاشنه مخفي ژله اي در فروشگاه تهران ژل در دو مدل ايراني با كيفيت متوسط و مدل خارجي با كيفيت درجه يك ارائه شده است .بسياري از مشتريان از ما تفاوت ميان اين دو  محصول را مي پسند كه مي توان به موارد زير اشاره كرد :

  • محصول پاشنه مخفي افزايش قد مدل ايراني داراي جنسي سفت و سخت بوده و در واقع زا مواد درجه دوم ساخته مي شود و همين مي تواند باعث شود تا شما در استفاده هاي طولاني مدت دچار مشكل راه رفتن شويد.
  • محصول پاشنه مخفي مردانه و زنانه مدل خارجي ساخته شده از مواد درجه يك بوده و جنس سيليكون آن بسيار مرغوب و منعطف است و به هيچ در هنگام راه رفتن شما را دچار مشكل نخواهد كرد.

 

 

ژل بيتال

پاشنه افزايش قد
 

محصول ژل بيتال كه حتما تبليغات آنرا در ماهواره ها و يا در ديگر سايت ها مشاهده كرده ايد مي تواند خيلي زود و با هزينه اي اندك و بدون هيچگونه عوارضي براي شما به ميزان 5 سانتيمتر بلندي قد را به همراه داشته باشد و اين يعني شما براي هميشه مي توانيد با مشكل كوتاهي قد خود خداحافظي نماييد.از اين محصول مخصوصا در عروسي ها و يا در مجالس خاص و مهم بيشتر استفاده مي كنند و فرقي هم ندارد كه براي آقايان و يا خانم ها مورد استفاده قرار گيرد. در فروشگاه هاي اينترنتي اگر سري زده باشيد با قيمت هاي متفاوتي از اين محصول مواجه مي شويد كه يكي زا مهمترين علت هاي آن در كيفيت به كار رفته رد اين كالا است. ابتدا بايد بدانيد كه ژل طبي افزايش قد از جنس سيليكون مي باشد و حال اينكه اين سيليكون به كار رفته تا چه حد داراي مرغوبيت باشد تايين كننده قيمت نهايي كالا خواهد بود.

محصول ژل افزايش قد ايراني با حداكثر افزايش 5 سانتيمتر قد و كيفيت متوسط با قيمت 19800 تومان.

 

محصول ژل طبي افزايش قد خارجي بسيار مرغوب با حداكثر افزايش قد 5 سانتيمتر و كيفيت بسيار بالا با قيمت 24800 تومان.

 

 

 

نحوه استفاده از محصول

استفاده از محصول ژل سيليكوني اصلا كار سختي نيست و كافيست تا شما لايه هاي موجود در بسته را بروي هم قرار دهيد و همانطور كه در تصاوير ملاحضه مي كنيد انها را تنظيم كرده و سپس كفي ايجاد شده را درون كفش خود و در زير كفي مي توانيد جاسازي كرده و بدون اينكه كسي متوجه حضور چنين محصولي در كفش هاي شما شود مي توانيد به ميزان 5 سانتيمتر بر قد خود بيافزاييد. از اين كفي ژله اي مخصوصا در مهماني و ها و مجالس عروسي مي توان بهترين استفاده را برد و بدون اينكه بخواهيد هزينه اي خاصي كنيد و يا نگران عوارض احتمالي ان باشيد در يك چشم بر هم زدن بر ميزان قد خود مي افزاييد.ما در سايت دو مدل ايراني و خارجي را قرار داده ايم . عزيزاني كه به دنبال ژل افزايش قد ارزان هستند و نمي خواهد مدت زمان طولاني از اين محصول استفاده كنند بهتر است مدل ايراني را تهيه و مورد استفاده قرار دهند. اما براي افرادي كه كيفيت برايشان مهم است و در اولويت قرار دارد حتما پيشنهاد مي كنيم از محصول با كيفيت خارجي استفاده نماييد.

پاشنه مخفي ژله اي
 
 
 

خريد پستي

براي تهيه ژل بلندي قد مي تواني بروي دكمه هاي خريد پستي كه در زير قرار داده ايم كليك نماييد و همين الان و درعرض چند دقيقه سفارش خود را ثبت نماييد. ما محصول لژ افزايش قد را براي تمامي نقاط كشور به صورت پستي ارسال مي كنيم و بعد از دريافت كالا توسط مشتري هزينه را از ايشان خواهيم گرفت. اين فرصت براي تمامي عزيزاني كه همين الان در سايت ما حضور دارند مهيا شده است. محصول ژل افزايش دهنده قد در مقايسه با روش هاي استفاده  از دارو هم از هزينه بسيار پاييني برخوردار بوده و هم اينكه اصلا و به هيچ عنوان داراي عوارض جانبي نخواهد بود و شما با خيال راحت مي توانيد از ان استفاده نماييد.

محصول پاشنه مخفي افزايش قد ايراني با حداكثر افزايش 5 سانتيمتر قد و كيفيت متوسط با قيمت 19800 تومان.

 

محصول پاشنه افزايش قد خارجي بسيار مرغوب با حداكثر افزايش قد 5 سانتيمتر و كيفيت بسيار بالا با قيمت 24800 تومان.

 

 

 

 
خريد ژل طبي افزايش قد
 

كفي مخفي كفش

محصول ژل افزايش قد بيتال مي تواند در يك چشم بر هم زدن براي شما به ميزان حداكثر 5 سانتيمتر بلندي قد را به همراه بياورد و اين كار با هزينه اي اندك و بدون هيچگونه عوارض جانبي قابل انجام شدن است.شما از محصول ژله افزايش قد فوق مي توانيد براي استفاده در مهماني ها و مجالس عروسي استفاده كرده و ظاهر و قد و قامت خود را در مقابل ديگران بلندتر از قبل جلوه نماييد. اين محصول بدون اينكه براي شما رد راهه رفتن مشكلي ايجاد كند مي تواند براي شما تا 55 سانتيمتر بلندي قد را به همراه داشته باشد. در برخي از فروشگاه هاي متفرقه شاهد هستيم كه محصول ژل افزايش دهنده قد را با كيفيتي بسيار پايين و قيمت هاي ارزان تر در حال عرضه كردن هستند . دقت داشته باشيد اين محصول اگر داراي كيفيت پاييني باشد نه تنها براي شما زياد دوام نخواهد آورد بلكه در حين راه رفتن نيز مي تواند موجب خستگي پاهايتان و بروز سر درد نيز شود.شما براي تهيه محصول ژل افزايش دهنده ي قد با كيفيت بالا تنها از فروشگاه هايي معتبر و مجاز اقدام به رخيد نمايدي و به خاطر چند هزار تومان ارزان تر پول خود را صرف تهيه محصولات تقلبي و بي كيفيت نكنيد. همناطور كه از نامش نيز مشخص است ژل افزايش قد سيلكوني ساخته شده مواد سيليكوني بوده و به راحتي قابل انعطاف درون پاهايتان است. شما با استفاده از اين محصول مي توانيد بدون كمترين دردسري و براحتي با هزينه اي اندك به قد و قامت ايده آل خود دست يابيد.

 

 
ژل طبي افزايش قد betall اصل
 

قد بلند شويد

    براي خريد پاشنه افزايش قد شما در هر كجاي ايران عزيز كه باشيد كافيست تا بروي دكمه هاي خريد پستي كليك كرده و سفارش خود را به صورت آنلاين ثبت نماييد.محصول كفي ژله اي كفش براي آقايان و هم براي خانم ها قابل استفاده بوده و به دليل اينكه لايه هاي آن قابل تفكيك است مي توانيد از آن در هر كفشي استفاده كنيد و بنا به فضايي كه در اختيار داريد تعداد لايه هاي آنرا كم و زياد كنيد. عزيزاني كه به دنبال خريد ژل افزايش قد ارزان بايد بدانند كه محصولات تقلبي درون بازار  داراي قيمت بسيار پايين تري هستند و البته بايد بدانيد كه اينگنه محصولات نه داراي استاندارد لازم بوده و نه اينكه داراي دوام و كيفيت خوبي هستند. در ميان ساير روش هايي كه مي توان براي بلند تر شدن قد استافده كرد به نظر ميرسد كه محصول ژل بلند قدي يكي از كم هزينه ترين و عملي ترين روش هايي است كه براي اين منظور مي توان مورد استفاده قرار داد.در كل مي توان اينگونه توضيح داد كه لژهاي افزايش قد راه حلي بسيرا مناسب و البته كم هزينه هستند تا شما بدون ترس از عوارض جانبي بتوانيد در همان لحظه به قد و قامت ايده آل خود دست يابيد.همانگونه درر بالا نيز توضيح داديم ما علاوه بر محصول ايراني كه داراي كيفيت متوسطي است از محصول ژل طبي افزايش قد betall اصل نيز در فروشگاه استفاده كرده ايم و شما مي توانيد با كمي هزينه بيشتر محصولي بسيار باا كيفيت و اصلي را تهيه نماييد. جهت خريد اينترنتي ژل افزايش قد مدل ايراني با قيمت 19800 تومان بروي دكمه زير كليك كنيد  جهت تهيه محصول ژل افزايش قد اصل خارجي با قيمت 24800 تومان بروي دكمه خريد پستي در زير كليك نماييد.        مقالات  


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۷:۴۵ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

يكي از  مهمترين موضوعاتي كه معمولا جوانان به دنبال آن هستند مساله افزايش قد است.اينكه راه هاي افزايش قد كدامند و چگونه مي توان به قد و اندازه دلخواه دست يافت هنوز يكي از مهمترين چالش هاي علم نوين است.اما خوب در اين راستا محققين بيكار ننشسته اند و با انجام تحقيقت فراوان توانسته اند به نكات خوب و جالب توجهي دست يابند.

روش هاي  مختلفي را مي توانيدبراي بند شدن قد يافت از جمله :

مصرف داروها و قرص هايي كه در اين رابطه تبليغ مي كنند

استفاده از عمل هاي جراحي

انجام حركات مخصوص و تمرينات ورزشي براي افزايش قد

استفاده از ژل افزايش قد

 

راه اول كه به هيچ عنوان توصيه نمي شود چرا كه ممكن است داراي عوارض بسيار وحشتانك و جبران ناپذيري باشد و چنانچه قصد داشتيد از داروي خاصي براي اين منظور استفاده نماييد حتماو حتما زير نظر يك پزشك متخصص اقدام به اين كار نماييد.

روش دوم هم داراي هزينه هاي بسيار  زيادي بوده و ممكن است همه از پس ان بر نيايند و در ضمن داراي درد و تحمل شرايط بسيار خاصي است و بايد حتما با نظر پزشك انجام شود.

راه سوم را در ادامه بيشتر به ان خواهيم پرداخت. روشي بدون عوارض است كه مي تواند تا ۵ سانتيمتر براي شما بلندي قد به همراه داشته باشد و از جمله راه هاي بلند شدن قد بدون عوارض محسوب مي شود.

 

اما در اين بخش ما مي خواهيم به تمرين هاي افزايش قد اشاره كنيم كه اگر در زمان مناسب براي افراد انجام شود مي تواند اين اميد را درل شما زنده نگه دارد كه پس از يك دوره شاهد افزايش قد خود باشيد.ما سايت تهران ژل همراه باشيد در ادامه تا به معرفي اين حركات ورزشي بپردازيم :

 

اولين ورزش كه به شما توصيه مي شود كه براي تمرينات افزايش قد انجام دهيد شنا است :

 

شنا كردن داراي حركات تلفيقي كششي بسيار زيادي است و اگر بتوانيد به صورت منظم به ورزش شنا بپردزايد در واقع اكثر بخش هاي بدن خود را درگير حركات كششي خواهيد كرد و همين امر موجب خواهد شد تا رد بخش هاي مختلف بدن شاهد رشد باشيد.البته بايد بدانيد كه براي رسيدن به هدف حتما نياز است تا يك دوره طولاني به صورت منظم به ورزش شنا بپردازيد تا بتوانيد نتيجه لازم را دريافت نماييد.

 

آويزان شدن از يك ميله بهترين تمرين براي افزايش قد

بله درست شنيدي شما در طول روز اگر بتوانيد حرات ساده اي را به صورت آويزان شدن از يك ميله انجام دهيد باعث خواهد شد تا كشش مناسبي بروي بدن شما ايجاد شود و همين امر موجب خواهد شد تا در دراز مدت شاهد بلندي قدتان باشيد.

 

 

خم شدن تا لمس كردن انگشتان پا

 

اين حركتي است كه در صورتيكه زاوهايتان خم نشود مي تواند فشار و كشش مناسبي را برايتان به همراه داشته باشد و اگر بتوانيد در دراز مدت اين حركت را به صورت منظم انجام دهيد قطعا شاهد رشد قد خود خواهيد بود.

 

 

انجام حركت كبرا بسيار موثر است

حركت كبرا همانطور كه درشكل زير مشاهده مي كنيد داراي كشش لازم بروي ستون فقرات شما بوده و مي تواند فشار خوبي را در اين بخش وارد نمايد.با انجام منظم اين حركت مي توانيد هورمون هاي رشدي خود را هر چه بيشتر تحريك نماييد تا منجر به افزايش قد شما شود.

 

حركت لگن حركتي موثر براي افزايش قد

اگر بخواهيم يكي از اصلي ترين حركت هاي ورزشي براي افزاشي قد را نام ببريم مي توان از اين حركت ياد كرد.در اين حركت دقيقا ستون فقرات شما و همچنين عضلات تحتاني ران تحت فشار قرار خواهند گرفت و شما مي توانيد فشار مناسبي را به اين بخش ها وارد نماييد. انجام منظم و دراز مدت حركت فوق قطعا مي تواند براي شما نتايج خوبي را به همراه داشته باشد.
راه هاي افزايش قد بسيار متنوع هستند كه البته غالب آنها براي نوجوانان و آن دسته از افرادي است كه رشد قدي آنها تا ۲۵ سالگي ادامه دارد. بهترين و موثر ترين روش همواره ورزش هايي همچون بسكتبال، واليبال، يوگا و … بوده است. حركات كششي متعددي هم در اين زمينه وجود دارد كه شما ميتوانيد با صرف كمترين هزينه و در منزل آن ها را انجام دهيد. در اين مطلب به معرفي يك تمرين براي افزايش قد مي پردازيم.
يكي از موثرترين تمرين ها براي افزايش قد حركت كششي ستاره است. شما بر روي شكم خود دراز مي كشيد و دست و پاهاي خود را باز مي كنيد و به بدن خود شكل ستاره مي دهيد. سپس يك دست و يك پاي خود را كه مخالف هم هستند (دست راست و پاي چپ و بلعكس) تا حد امكان بالا مي بريد و نزديك به ۳۰ ثانيه نگه مي داريد. بعد آن ها را پايين مي آوريد و همين كار را براي دست و پاي ديگر تكرار مي كنيد. بين اين دو حركت مجاز به استراحت ۳۰ ثانيه اي مي باشيد.اين تمرين را در روز ۵ الي ۶ بار انجام دهيد تا شاهد تاثير آن باشيد. از ديگر حركات كششي موثر در افزايش قد مي توان از بارفيكس، حركت كبري و پل نام برد.

 

اما در مورد يكي از روشهاي بي عوارض و كم هزينه براي رسيدن به حداكثر ۵ سانتيمتر قد مي توان استفاده از كفي ژله اي كفش را توصيه كرد. اين ژل سيليكوني داراي ۱۰ لايه است و به صورت يك كفي طبي مورد استفاده قرار مي گيرد و بدون اينكه عوارضي را براي شما به همراه داشته باشد مي توانيد شاهد بلندي قد خود در عرض چند ثانيه باشيد.

لژ مخفي افزايش قد , لژ مخفي كفش , ژل طبي افزايش قد , ژل طبي افزايش قد در داروخانه ها ,ژل افزايش قد در تبريز


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۲:۲۹ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]

امروزه با پيشرفت رفت بسيار سريع علم و دانش بشري شاهد هستيم هر روز روش هاي مختلفي را براي افزايش قد عنوان مي كنند. يكي از راه هاي افزايش قد كه اين روزها درباره ان زيادي مي شنويد عمل جراحي مي باشد. بله عمل جراحي افزايش قد اميدي تازه در يمان افراد كوتاه قد ايجاد كرده تا بتوانند از اين طريق به قد و قامت دلخواه خود دست يابند.

اما قبل از اينكه بخواهيم در سايت تهران ژل در مورد اين روش صحيت كنيم بايد بدانيد كه عوامل مهمي كه در رشد قد افراد تاثير گذار هستند به دسته بندي مهم تقسيم مي شوندكه عبارتند از :

عوامل ژنتيكي

عوامل محيطي

عوامل تغذيه

در مورد جراحي افزايش قد به مانند هر روش ديگري ممكن است داراي عوارض جانبي باشد و همچنين ممكن است براي تمام سنين جوابگو نباشد و در ضمن هزينه هاي زيادي هم به همراه خواهد داشت.

اما در مورد رشد اندام انسان ها بايد توضيح داد كه رشد به دو گنه مي باشد : يكي رشد طولي اندام ها است و ديگري رشد عرضي.ميزان رشد طولي اندام ها معمولا تا نزديك شدن به سن بلوغ ادامه خواهد داشت و با رسيدن به اين سن بر ميزان ان كاسته شده و همينجوري انقدر كم خواهد شد كه روزي ديگر به صورت كامل متوقف مي شود.سن بلوغ براي خانم ها معمولا در ۱۶ سالگي رخ مي دهد و براي آقايان در ۱۸ سالگي.

اما ميزان رشد عرضي اندام ها اصلا ربطي به سن بلوغ نداشته و مشاده شده افراد حتي تا سن ۴۰ سالگي امكان چنين رشدي را خواهند داشت.

عمل جراحي افزايش قد

اما در اينجا اين سوال مطرح مي شود كه در ميان افراد جامعه چه كساين كانديدا اصلي استفاده از عمل جراحي افزايش قد هستند ؟

يك باور غلط در جامعه وجود دارد و ان هم اين است كه فكر مي كنند عمل هاي جراحي كه به منظور بلند شدن قد صورت مي گيرد جز دسته عمل هاي زيبايي به شمار مي ايد و اين در حاليست كه اين نوع عمل ها براي افرادي كه دچار نابرابري ميان اندام هاي خود هستند بايد صورت گيرد. مثلا افرادي وجود دارند كه يك پاي انها از پاي ديگرشان كمي كوچكتر است  در اين حالت بايد بروي انها عمل جراحي صورت گيرد تا اين مشكل برطرف شود.

اما همانطور كه رد بالا نيز اشاره داشتيم معمولا هر عمليداراي عوارض خاص اسيت و جراحي افزايش قد نيز از اين قاعده مستثني نخواهد بود. از جمله مهمترين عوارض جانبي اينگونه عمل ها را مي توان وجود عفونت در ناحيه اي كه دستگاه به پوست متصل خواهد شد دانست.بايد بدانيد كه دستگاه فوق در حدود يكسال از طريق پوست به استخوان ها وارد خواهد شد و در طول اين مدت بايد افراد به بهداشت شخصي خود بسيار توجه كنند تا از ايجاد عفونت در اين ناحيه جلوگيري شود.

در عمل هاي جراحي كه براي افزايش قد صورت مي يگرد معمولا محدوديتي براي بلند شدن قد وجود نخواهد داشت ولي اين بدان معنا نيست كه هر چقدر هم كه بخواهيم مي توانيم بر اندازه ساق پاي خود اضافه كنيم. همه اين كارها بايد به صورت دقيق و كاملا حساب شده صورت گيرد و توسط پزشك متخصص و يك فيزيوتراپي دقيق انجام شود.

اما يكي ديگر از مهمترين عوارض احتمالي كه براي عمل جراحي افزايش قد وجود دارد شايد تاخير در زمان جوش خوردن استخوان ها باشد.اگر اين زمان به درازا بكشد بايد از پيوند هاي استخواني براي تحريك جوش خوردن استافده شود.

از ديگر عوارض جانبي اين روش در رفتگي در عضلات پا را مي توان نام برد كه به خاطر بلند شدن قد معمولا اين حالت رخ مي دهد.اما مشكل بعدي كه ممكن است بوجود آيد آسيب ديدن رشته هاي عصبي هستند .چرا كه وايرها و پين ها بايد از پوست وارد استخوان شوند و همين امر موجب مي شود بخش از رشته هاي عصبي دچار آسيب ديدگي شوند و بايد به صورت مكرر توسط پزشك متخصص كليه بخش هاي عبي مورد معاينه قرار گيرند.

 

جراحي افزايش قد

 

 

با توجه به توضيحات بالا به نظر نمي ارزد اگر قرار باشد تنها به منظور زيبايي تن به چنين عمل سخت و طاقت فرسايي دهيم و توضيه مي كنيم تنها زمانيكه واقعا با نظر پزشك نياز به اني عمل داريد انرا انجام دهيد و تنها به صرف اينكه قرار است قد و قامت بلند تري را تجربه كنيد هيچگاه ريسك اين همه عوارض را به جان نخريد و بر هيمن قد و قامتي كه داريد راضي باشيد و سالم و سلامت به زندگي خود ادامه دهيد.

شما مي توانيد به جاي جراحي افزايش قد از يك رژيم خوب غذايي استفاده نماييد و همچنين به انجام حركات ورزشي كششي مشغول شويد. در كنار اين دو عامل مي توانيد اميدوار باشدي كه اگر در طي يك دوره بلند مدت با نظم انجام شوند احتمالا شاهد رشد قدي خود باشيد.

اگر هم تنها براي رفتن به يك مهماني و يا مجلس خاصي مي خواهيد چند سانتيمتر نسبت به قد فعلي خود بلندتر باشيد پيشنهاد مي نيم از محصولات پاشنه مخفي استفاده نماييد. محصولاتي كه با عنوان ژل طبي افزايش قد betall اصل  در بازار موجود هستند و شما ؟انها را در كفي كفش خود قرار داده و حداكثر براي شما به ميزان ۵ سانتيمتر بلندي قد را به همراه خواهد داشت.

اين روش بدون هيچگونه عوارضي بوده و مي تواند راه حل مناسبي باشد براي اينكه به صورت سريع و بدون اتلاف وقت شما به قدي بلندتر دست پيدا كنيد.در ضمن دقت داشته باشيد كه هورومون هاي رشد در ساعات اوليه خواب هاي شبانه رد بدن شروع به ترشح و فعاليت خواهند كرد و اين يعني شما با داشتن يك برنامه خواب مناسب مي توانيد در اين جهت كمك فراواني كرده باشيد.

اما از ديگر روش هايي كه اين روزها تبليغات زيادي در مورد آن صورت گرفته است استفاده از داروها و قرص هاي بلندي قد است كه توصيه مي منيم به هيچ عنوان گول چنين تبليغاتي را هرگز نخوريد و تن به مصرف چنين قرص هايي ندهيد كه براي خود بسياري از عوارض جانبي را به همراه خواهيد داشت.
ارزانترين ژل افزايش قد , لژ مخفي كفش مردانه ,لژ مخفي ,ژل افزايش قد در اصفهان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۸:۴۸ ] [ مهران ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 846
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب